Loading...

Rozumná investice: Centrála ČSOB je nyní chráněna samolepicí fólií COVERSAFE™

Banka ČSOB má vo svojom hesle „investovať do vecí, ktoré majú zmysel a srdce“. Zo spoločnosti Gergonne sme sa presvedčili, že sa nejedná len o heslo a radu pre ich klientov. ČSOB myslí na svojich zamestnancov a zákazníkov a sama zainvestovala do veci, ktorá zmysel aj srdce má: ochrannej samolepiacej fólie COVERSAFE™.

Centrálu štvrtej najväčšej banky na Slovensku denne navštívi veľké množstvo ľudí. Prichádzajú sem zamestnanci, ktorí tu pracujú, klienti, aj obchodní partneri na kľúčové jednania a porady. V myslení ľudí z ČSOB je prirodzené prijímať preventívne opatrenia, ktoré ochraňujú pred možnými neželanými dôsledkami ešte pred tým, než by mohli vzniknúť. A netýka sa to len financií.

Pre veľké množstvo ľudí hrozí v centrále spoločnosti veľké riziko prenosu a šírenia vírusov a baktérií. V čase pred prichádzajúcou chrípkovou sezónou a v súvislosti so šírením pandémie koronavírusu sa v ČSOB rozhodli investovať do COVERSAFE™. Aplikáciou fólií na vyše 100 stolov v centrále tejto banky sa vykonalo preventívne opatrenie, ktoré má zmysel. Nasadením tejto ochrany ešte pred vypuknutím akejkoľvek krízy však ukázali aj srdce – pretože im na zamestnancoch aj klientoch skutočne záleží.

Samolepiaca fólia COVERSAFE™ je jedinečná svojou vrchnou vrstvou mikrosféry s antivirotickým a antibakteriálnym účinkom. Je vyvinutá na báze prírodných minerálnych mikročastíc zinku. Tie na povrchu katalyticky reagujú s časticami vody vo vzduchu, čím dochádza k dlhodobej bakteriálnej a vírusovej dekontaminácii po dobu niekoľkých rokov. Na rozdiel od iných riešení však tu použité minerálne materiály neuvoľňujú do ovzdušia zdravie ohrozujúce látky. Mikrosféry sa pritom nespotrebovávajú a účinnosť je permanentná. Do prvej hodiny od aplikácie eliminujú 90% baktérií a vírusov, pričom v nasledujúcich dňoch pretrváva permanentné odstránenie 99,9% z nich.

COVERSAFE™ dokáže nájsť široké uplatnenie v kancelárskych priestoroch, aj verejných miestach ako sú dotykové obrazovky bankomatov, či pobočky a klientské centrá. Svoje miesto má všade tam, kde sa denne premelie veľké množstvo ľudí a opakovaná dezinfekcia priestorov je časovo, finančne aj pracovne náročná. S COVERSAFE™ investujete do aktív – a môžete ponechať exponované povrchy samočistiacemu mechanizmu 24 hodín denne.